12/9

12. září 2018 v 10:59
Ahoj,
téměř po roce zpět na starém blogu. Stále moc nechápu proč mi smazali ten můj "nový", nic nezdravého jsem tam nepropagovala pokud vím a nesnažila se nikoho ovlivnit, jen si psát svoje myšlenky.. Nejvíc mě to mrzí jen kvůli tomu designu, na kterém jsem strávila dost času a sere mě, že se mi ztratily míry. Nepsala jsem si je nikam jinam kromě toho blogu, takže teď jsou ztracený.. Napište mi prosím do komentářů, ať si vás můžu přidat mezi My skinny bitches, pokud vás tam nemám:)

No, aspoň můžu začít pěkně odznova. A to bohužel i s váhou, vrátila jsem se o krok zpět. V srpnu jsem přibrala na 66kg, pak jsem zase zhubla na 64 a teď jsem zase přibrala skoro na 67. Pozitivní je že se mi (možná i díky té zvýšené váze, nevím) vrátila menstruace. Neměla jsem jí půl roku - po tom co jsem vysadila HA a dost jsem ještě hubla u toho. Jak jsem přibrala začátkem srpna tak od té doby už jí zase mám. Úplně jsem zapomněla jak je to na hovno. Teď to mám podruhé a je to hrozně nepříjemný, nejvíc mi vadí jak jsem nafouklá. Připadám si jak chodící balón.

Dneska zkouším takovou očistu

snídaně: banán, řepová šťáva (200kcal)
sv: x
oběd: řepová štáva (100kcal)
sv: x
večeře: zelenina, řepová šťáva (180kcal)

voda, zelený čaj, kafe
procházka se psem, jóga

black, girl, and gothic image

 


Komentáře

1 vivien-for-ana vivien-for-ana | 13. září 2018 v 16:56 | Reagovat

Ahoj ... mně taky ... evidentně to ani nečetli, "nebezpečné" nejídelníčky jsem měla dávno smazané ... a naopak jsem propagovala snažit se žít zdravě ... njn ...  (pomatuji si vloni - udělali to i B., která jede fakt zdravě (když se snaží) ... )  Taky nechápu ...

2 vivien-for-ana vivien-for-ana | 13. září 2018 v 16:57 | Reagovat

No, 67 je dost, ale když budeš postupně snižovat, tak to půjde ... ale fakt to chce postupně, protože tělo si na nižší příjem vždy tak trochu zvykne, a pak to chce znovu ubrat. Když ubereš rovnou příliš hned na začátku, tak pak nebudeš mít co ubírat ... ale dělej podle sebe ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama